تبلیغات
شب نما - افزایش سرعت لود صفحات در IE8

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

شب نما
آموزشی فرهنگی اجتماعی

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه نهم شهریور 1388
در صورتی که از نسخه هشت مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید ممکن است به این مشکل برخورده باشید که مرورگر به طور غیرعادی صفحات اینترنت را کند باز می کند. این موضوع هنگامی که چندین تب را باز کرده اید نیز شدت بیشتری می گیرد. این مشکل می تواند از رجیستر نشدن یکی از فایل های هسته یی اینترنت اکسپلورر هنگام نصب ناشی شده باشد. هم اکنون قصد داریم به معرفی ترفندی ساده جهت حل این مشکل بپردازیم.

اگر حس می کنید سرعت لود صفحات در IE8 کم است، این ترفند را حتماً آزمایش کنید. برای این کار کافی است ابتدا از منوی Start روی Run کلیک کنید البته اگر از ویندوز XP استفاده می کنید بعد از آن در محیط Run عبارت cmd را وارد کرده و Enter بزنید و اگر از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می کنید برای حل این مشکل باید ابتدا منوی Start را باز کنید بعد از آن عبارت cmd را وارد کرده و Enter بزنید، بعد از پنجره Command Prompt دستور regsvr32 actxprxy.dll را وارد کرده و Enter بزنید. در این مرحله پیغام DllRegisterServer in actxprxy.dll succeeded ظاهر خواهد شد که به معنای موفقیت آمیز بودن کار است و در مرحله آخر نیاز است یک بار سیستم را از نو راه اندازی کنید.
طبقه بندی: نرم افزار،  علم و تکنولوژی، 
برچسب ها: افزایش سرعت لود صفحات در IE8، افزایش سرعت لود صفحات در اینترنت اکسپلورر، افزایش سرعت لود صفحات در سخه هشت مرورگر اینترنت اکسپلورر، سخه هشت مرورگر اینترنت اکسپلورر،
ارسال توسط رضا
آرشیو مطالب
انواع فال
فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو