تبلیغات
شب نما - جاذبه میان زن و مرد

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

شب نما
آموزشی فرهنگی اجتماعی

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه بیست و هفتم شهریور 1388
جاذبه میان دو نفر ، به این معناست که میان آن دو نفر، رزنانس وجود دارد. چه چیز این جاذبه را بوجود آورده است؟دانشمندان و جامعه شناسان به مطالعه این بعد روانی و نامرئی زندگی انسان پرداخته اند.

شما شخصی خداشناس و مومن باشید ، یا بی ایمان، مطمئنا تاکنون کسانی را ملاقات کرده اید که پیش از آنکه حرف بزنید ، از آنها خوشتان آمده یا برعکس از آنها خوشتان نیامده است.

اگر از آنها خوشتان آمده است ، این نشان دهنده آن است که انرژی آنها را دریافت می کنید. چنانچه سرشار از عشق ، شور و حال و بخشش باشند ، شما نیز احتمالا احساس خوبی خواهید داشت و بالعکس.
چنانچه احساسات و عواطف مشابهی در خود داشته باشید ، با یکدیگر رزنانس خواهید داشت.

بگذارید جزئی ترش کنم.هر یک از ما دارای چندین وضعیت ارتعاشی مختلف هستیم. بعضی از ارتعاشات دیگران ما را از نظر جنسی و روحی تحریک می کند.همانطور که با گوش دادن به موسیقی های مختلف ، احساسات متفاوتی را تجربه می کنیم.و هر کدوم از آنها تاثیر کاملا متفاوتی بر روی سیستم عصبی ما خواهند گذاشت و از گوش دادن به موسیقی هایی بیشتر لذت می بریم که که سیستم عصبی ما با آنها رزنانس کنند.

دقیقا همانگونه که اصوات مختلف انرژی های مختلفی از خود صادر میکنند ، ما انسانها هم اصوات و انرژی های مختلف داریم

ارتعاش جسمانی - ارتعاش فکری - ارتعاش احساسی ( عاطفی ) - ارتعاش روحی -

ما مجذوب ارتعاشاتی می شویم که با نوع ارتعاشات ما سازگاری داشته باشند. ، مثلا با کسانی رزنانس جسمانی می کنیم که انرژی ارتعاشی آنها مشابه انرژی ارتعاشی ما باشد.

بنابراین هنگامی که نسبت به کسی احساس جاذبه پیدا می کنید ، احتمالا به این معناست که در یک یا چند زمینه از ارتعاشات یکسانی برخوردار هستید.ارتعاش فکری ، جسمی ، عاطفی، و یا روحی . اما این لزوما به این معنا نیست که از تفاهم کافی برخوردار هستید و همسران خوبی برای یکدیگر خواهید بود.

جاذبه جسمی یکی از ارکان تفاهم به حساب می آید ، اما به تنهایی کافی نخواهد بود.

اما تفاهم کامل می تواند جاذبه جسمی و فکری و روحی را ایجاد کند.در غیر اینصورت رابطه تان یک کوری شهوانی خواهد بود که فقط بر اساس رزنانس جسمانی ( جنسی ) بنا شده استطبقه بندی: اجتماعی، 
برچسب ها: جاذبه میان زن و مرد، جاذبه زن و مرد، جاذبه زن، جاذبه مرد،
ارسال توسط رضا
آرشیو مطالب
انواع فال
فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو