تبلیغات
شب نما - 13 آبان مشخص کرد که حکومت ضد اسلامی خامنه ای, روزهای سختی را پیش رو دارد

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

شب نما
آموزشی فرهنگی اجتماعیامروز شهر من غوغاست.. این رو برای اون هایی می نویسم كه ایران نیستند و دلشان اما برای اینجا می تپد.. می نویسم كه بگویم جای همه شما خالی است.. حتما لحظه به لحظه گزارش ها را چك می كنید و با اینكه آپلود كردن تصاویر بسیار دشوار است اما عكسهای زیادی ارسال شده است. تا به حال یك گزارش مستقیم از شهادت یك دانش آموز و دستگیری تظاهركنندگان داشتیم..

می خواستم از مفاهیم سیال یا از سیال بودن مفاهیم و واژه ها چند كلمه ای بنویسم.. ویژگی جالبی كه اتفاقات اخیر ایران ، بیش از هر واژه نامه  سیاسی روی آن صحه گذاشت. 13 آبان از آن دسته واژه هاست كه تا به حال پاشنه آشیل جمهوری اسلامی ایران بود كه سالها حاكمیت روی آن مانور می داد. سالهاست كه آتوریته حكومت ، دانش آموزان را سوار بر اتوبوس مدرسه مقابل سفارت آمریكا می كشاند.. اما امسال این مفهوم از یك واژه مشروعیت بخش به ضد خود تبدیل شده است. درست اتفاقی كه بر سر شعار حماسی الله اكبر روی پشت بام ها افتاد.. به طور حتم حاكمیت هرگز تصورش را نمی كرد كه روزی  از ریختن مردم به خیابان ها در روز قدس تا حد مرگ بترسد. اما حكومت جمهوری اسلامی ایران روزهای سختی در سال 88 در پیش دارد.

می خواهم بدانم كه حكومت از كدامك از ظرفیت های وحشیگری خود برای سركوب اعتراضات مردم در 16 آذر، 22 بهمن و از همه مهم تر دهه محرم در شب های تاسوعا و عاشورا استفاده كند؟ بطور یقین در روزهای محرم شب دست مردم است.. می خواهم بدانم كه حاكمیت چطور می تواند رسم 1000 ساله را شكسته و با باتون و گاز اشك آور و حتی گلوله مردم را در خانه هایشان محبوس كند؟

حاكمیت جمهوری اسلامی ایران روزهای سختی در پیش دارد..!
طبقه بندی: اجتماعی،  سیاسی، 
ارسال توسط رضا
آرشیو مطالب
انواع فال
فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو