تبلیغات
شب نما - افتتاح حساب در سایت ایگولد ( E-Gold )

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

شب نما
آموزشی فرهنگی اجتماعی

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه هفتم آذر 1388

تقریبا در هیچ زمینه ای نمی توان یک سایت اینترنتی را به عنوان بهترین سایت معرفی کرد . اما بدون شک بهترین سایتی که می تواند نقش یک بانک الکترونیکی را برای ما ایرانیها ایفا کند سایت ایگولد است . زیرا ایگولد تنها سایتی است که می توان موجودی حسابهای آن را به ایران انتقال داد . از دیگر مزایای این سایت این است که افتتاح حساب در آن کاملا رایگان است . از طرف دیگر ایگولد با بیش از یک میلیون عضوی که دارد ، کاملا قابل اعتماد است . خلاصه اینکه اگر تا به حال این سایت را نمی شناختید مطمئن باشید که از این به بعد سایت ایگولد یکی از سایتهای محبوب شما خواهد شد .

سایت ایگولد در سال 1996 میلادی افتتاح شد . ایگولد در واقع یک بانک نیست . این سایت به ازای مبلغی که افراد در آن دارند به آنها طلا اختصاص می دهد . فرض کنیم شما حسابی در ایگولد دارید . شخصی 10 دلار به حساب شما واریز می کند . حالا فرض کنید در آن روز قیمت جهانی هر گرم طلا 10 دلار باشد ( گفتم فرض کنید ) . به این ترتیب سایت ایگولد معادل 10 دلار ، یعنی یک گرم طلا به شما اختصاص می دهد . حالا اگر قیمت هر گرم طلا 11 دلار بشود موجودی شما هم 11 دلار می شود . البته ممکن است قیمت طلا 9 دلار هم بشود !

پس هر وقت که در سایت ایگولد عضو شدید دعا کنید که طلا گران شود . به همین دلیل است که خانم ها رابطه خوبی با ایگولد ندارند !

اما نکات مهم در مورد ایگولد برای ما اینها هستند :

  • افتتاح حساب در ایگولد رایگان است .

  • ما می توانیم به وسیله حساب ایگولد با بسیاری از سایتهای دیگر معامله ( خرید یا فروش ) انجام دهیم .

  • هر فردی که حساب ایگولد داشته باشد می تواند به حساب افراد دیگر پول واریز کند . البته برای این کار باید شماره حساب طرف مقابل را بداند .

  • این سایت کاملا قابل اعتماد است .

  • کار کردن با ایگولد بسیار راحت است .

  • موجودی حسابهای ایگولد قابل انتقال به ایران است .

  • ...

برای افتتاح حساب در ایگولد اینجا و یا بر روی بنر زیر کلیک کنید .

دقت کنید که در هنگام تکمیل فرم ثبت نام در قسمت passphrase که همان کلمه رمز شما است باید از عبارتی استفاده کنید که ترکیبی از اعداد و حروف باشد ، در غیر این صورت فرم شما پذیرفته نخواهد شد .
طبقه بندی: اقتصاد،  علم و تکنولوژی، 
برچسب ها: E-Gold، افتتاح حساب در ایگولد، موجودی حسابهای ایگولد، افتتاح حساب در سایت ایگولد، سایت ایگولد،
ارسال توسط رضا
آرشیو مطالب
انواع فال
فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو