تبلیغات
شب نما - روزانه «۲۰۰ هزار» تلفن همراه با «آندروئید» گوگل جان می‌گیرند!

فال

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

شب نما
آموزشی فرهنگی اجتماعی

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه پانزدهم مرداد 1389

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی Tgdaily طبق آخرین آمار در حدود ۲۰۰ هزار تلفن همراه مبتنی بر پلاتفرم آندروئید در روز فعال شده و به شبکه های مخابراتی می‌پیوندند.

این افزایش خیره کننده که نسبت به ۷ هفته قبل که این آمار در حدود ۱۶۰ هزار عدد بود در حدود ۲۵ درصد افزایش داشته و به عدد خیره کننده ۲۰۰ هزار عدد رسیده است.


“اریک اشمیت” مدیر عامل گوگل در این مورد گفت:”آندروئید شبیه هیچ سیستم عاملی نیست و نه تنها دارای سرعت فوق العاده فروش است بلکه در حال توسعه نرم افزاری شتابانی نیز است”.

با توجه به این آمار آندروئید در یک مسیر ثابت و با رشد فروش بالا در حال پس زدن بلک‌بری و تبدیل شدن به دومین پلاتفرم پرفروش گوشی‌های هوشمند در جهان است.

پلاتفرم اندیشه تنها باید ۵۰ درصد دیگر تعداد تلفن‌های همراه فعال شده در روز خود را افزایش دهد تا به فعال شدن ۳۰۰ هزار سیمبیان در روز برسد  ولی خوب افزایش فروش از ۲۰۰ هزار به ۳۰۰ هزار گوشی خیلی سخت تر از افزایش فروش از ۳۰ هزار به ۶۰ هزار گوشی است ولی خوب امکان پذیر است.

پیش بینی می‌شود با ورورد مدل‌های جدید مانند HTC Desire Z و Desire HD و همچنین سایر مدل‌ها این امار فروش روزانه بازهم افزایش یابد.

گفتنی است که  با ورود  میان قیمت‌های آندروئیدی مانند HTC Wildfire بازار تلفن های همراه میان قیمت نیز دچار تحول شده است.
طبقه بندی: موبایل، 
برچسب ها: آندروئید،
ارسال توسط رضا
آرشیو مطالب
انواع فال
فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو